HAKKIMIZDA

Toplu konut, site, apartman ve iş merkezleri gibi yönetim kurulları tarafından yönetilen ve muhasebe hizmetine ihtiyaç duyan birimlerin sadece muhasebe hizmetlerini değil, yönetim hizmetleri de profesyonel ve çevrimiçi programlar desteği ile firmamız tarafından karşılanmaktadır.

ERKE Yönetim bu anlamda sizlere isterseniz danışmanlık hizmeti verebildiği gibi, talep ettiğiniz taktirde yönetim hizmetlerini kendi kadrosuyla üstleniyor...

Kullanılacak profesyonel ve çevrimiçi yönetim programı ile daire işlemleri, borç tahakkukları, proje işlemleri, hesap işlemleri, cari işlemler, yıllık ve aylık raporlama işlemleri, muhasebe işlemleri, banka işlemleri gibi çalışmalar sorunsuz ve kusursuz olarak yapılacaktır. Ayrıca hizmet esnasında yönetiminize atanacak bir müdür eşliğinde tüm bu hizmetlerden siz yerinizden kalkmadan yararlanabileceğiniz gibi tüm raporları istediğinizde çevrimiçi ekranınızda ve talebiniz doğrultusunda masanızda bulacaksınız.

Erke Yönetim olarak şeffaflık ve güvenilirlik ilkeleri doğrultusunda internet üzerinden muhasebe ve takip otomasyonu sağlamaktayız. Bu uygulamamız ile kat malikleri ve sakinlerine diledikleri anda tüm bilgilere ulaşabilme ve kontrol imkânı sağlamakla birlikte firmamız ve kat sakinleri arasında güven ve iş birliğini de eksiksiz sağlamaktadır. Yönetim profesyonel bir kadro ile yapıldığında asla yorucu değildir.

Yönetim hizmetlerinin içerisinde yer alan borçların tahsilatındaki problemlerin çözümünde, yönetimin hukuki problemlerinin giderilmesinde ve yönetim planına istinaden yönetim hizmetinin verilmesinde çıkan problemler ve karşılaşılan sorunlarda; tarafınıza hukuk danışmanlığı ERKE YÖNETİM tarafından verilebilecektir. Erke Profesyonel Yönetim olarak, site, apartman ve iş merkezlerinin yönetiminde iki farklı uygulamayla sizlere hizmet vermekteyiz;
1-Site, apartman veya iş merkezinizin yönetimini Kat Mülkiyeti Kanunundaki hükümlere göre bütün olarak üstlenebiliriz,
2-Yetki ve sorumluluk kendi yöneticinizde kalır, Yöneticinin yasa ile belirlenmiş tüm görev ve sorumlulukları ile apartman / site / iş merkezi yönetim planında belirtilen hükümlerin, yönetici tarafından; zamanında, tam ve mevzuata uygun olarak yürütülebilmesi ve kat malikleri kurulunda görüşülmesi gereken hususların planlanması, alınan kararların uygulanması için Firmamız tarafından danışmanlık hizmeti verilir. Bu hizmetler yasalara uygun ve şeffaf bir ortamda gerçekleştirilir. ERKE Profesyonel Yönetim, bünyesine eklediği senelerin deneyimine sahip, profesyonel kadrosu ve yine bünyesinde mevcut yöneticilerinin bilgi birikimi ile toplumsal değer yargılarına ve iş ahlakı kurallarına bağlı kalarak, toplum içinde saygın bir hizmet firması olmayı amaçlamış ve sektörde yenilikçi, müşterilerinin verilen hizmetten memnuniyetini ilk ve temel hedef olarak benimsemiştir.

HIZLI TEKLİF İSTE

TOP