Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7173662/public_html/wp-content/plugins/masterslider/includes/classes/class-msp-main-widget.php on line 95

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/u7173662/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
temizlik – Erke Bina ve Site Yönetimi

Tag - temizlik

DAİRE TEMİZLİĞİ

Erke Yönetim ailesi olarak, sizlere daire temizliği hizmeti sunuyoruz. Zamanınız olmadığında, acil bir misafiriniz geleceğinde, fiziksel durumunuz müsait olmadığında ya da öğrenci ve bekar evlerinde temizlik her zaman ciddi bir sorun olmayı başarmıştır. Erke Yönetim, işte tam da böyle zamanlarda yardımınıza koşuyor. Dairenizin temizliğini mümkün olan en kısa sürede, son derece titiz ve detaylı bir şekilde yapıyoruz. Profesyonel kadrosu ve son teknolojide üstün kaliteli temizlik araçları ile aklınıza gelebilecek her bir küçük köşeyi itinayla temizliyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken Erke Yönetim ile temasa geçmek.Daire temizliği hizmeti ile sizlere kusursuz temizlikte, yepyeni bir daire vaat ediyoruz. Daha fazla beklemeden, evinizin büyüklüğünü ve kirliliğini önemsemeden hemen bizle iletişime geçip, en kısa sürede tertemiz dairenize teslim alabilirsiniz.

Yoğun iş hayatından dolayı zaman bulamama ve bu yoğunluğun getirdiği yorgunlukla insanlar günlük işlerini bazen aksatabiliyor. Bazen o kadar yoğun dönemlerimiz olabiliyor ki, bu dönemlerde daire temizliği bir yana kendi kişisel bakımımızı bile eksiksiz bir şekilde yerine getirmekte zorluk çekiyoruz. Bu eksiklik, sadece bu durumdaki insanlar için değil tabi ki. Kendi temizliğini yapamayan, fiziksel durumu el vermeyen ya da öğrenci olup bu işlerden anlamayanlar da mevcut. Küçük çocukları olan aileler, kalabalık yaşanan evler, daireyi ofis olarak kullanan ve bu iş için bir çalışanı olmayan patronlar da bu hizmete ihtiyaç duyabiliyor.

AVM TEMİZLİĞİ

Erke Yönetim firması olarak biz yenilikçi, insan ve hizmet odaklı, iş ahlakı ve güvenilirlik konusunda oldukça hassas ve sorumluluk sahibi ve hesap verebilme değerlerine inanan şeffaf bir firmayız. Kuruluş amacımız ise bina ve firmalara onların yetişmekte zorluk çektikleri konular hakkında destek vermek ve onları koordine etmektir. Vermiş olduğumuz hizmetler arasında danışmanlık hizmetleri, yönetim hizmetleri, temizlik hizmetleri, elektronik güvenlik, peyzaj bahçe bakım, teknik hizmetler ve organizasyon hizmetleri bulunmaktadır. Tüm bu hizmetleri büyük bir hassasiyet ve uzmanlıkla birlikte sağlıyor olmamız bizim sektördeki yerimizi sağlamlaştırmakta ve varlığımızı daha da anlamlı kılmaktadır. Verdiğimiz bu hizmetler arasında en çok önem verdiklerimiz ise genel temizlik hizmetleridir. Çünkü temizliğin sağlıkla olan bağlantısının farkındayız. Bu başlık altında avm temizliği hizmetleri de en çok talep gören hizmetlerimizdendir.

        Günümüzde avm’ler ve diğer tüm binalar oldukça büyük, karmaşık ve kirliliği anına yansıtacak şekilde tasarlanmaktadır. Üstelik bu binaların yüzlerce insanı içinde barındırması kirlenmeyi artırmakta ve temizliğini daha da önemli hale getirmektedir. Çünkü kirli bir avm binlerce insanın sağlığını olumsuz etkileyecektir. Ancak avm’lerin bünyelerinde bulundurdukları personel sayıları ve yetkinlikleri bu iş için yeterli değildir. Bizler de bu nedenle onlara avm temizliği hizmetleri veriyoruz.

        Avm temizliği hizmetleri konusunda en yetkin temizliği en yetkin personelle, en iyi temizlik ürünleriyle birlikte tarafımızdan uzmanca verilmektedir. Avm temizliği konusunda alanının en iyilerinden biriyiz.

APARTMAN TAMİZLİĞİ

“Ev alma komşu al” düsturu ile yetiştiğimiz dönemlerde, apartmanlar kadar komşularımızla iç içe bulunduğumuz yaşam alanlarımız henüz çok yaygın değildi. Maalesef günümüzde yüzünü görmediğimiz komşularımız apartmanın sorunları söz konusu olduğunda tartışmak için kapımızı çalar oldular. Komşuluğun sağlıklı sürebilmesi ve sakinler için ciddi bir sorun halini alan temizlik ve hijyen meselesinin çözümüne dayanmaktadır. Apartman temizliği konusunda her türlü profesyonel donanıma sahip Erke Yönetim, size, stres dolu bir günün ardından, evinizde huzur bulmanızı sağlayacak hizmeti sunacaktır.

Önceden eğitime tabi tutulan deneyimli temizlik ekibi ve sağlık kurallarına uygun malzemeleri ile apartman idarecilerinin temel sorunlarından biri olan temizlik hassasiyetine çözüm üretiyoruz. Temizliğin yapılması kadar nasıl yapıldığı ve kim tarafından yapıldığı önemlidir. Erke Yönetim, Apartman temizliği ekibi, evinizin temizliğine önem verdiğiniz kadar apartmanınızın temizliğine ve güzel kokmasına dikkat ettiğinizi bilerek, sizin önceliklerinizi önceleyerek planlı bir şekilde hizmet vermektedir. Tüm sağlık kurallarını göz önünde bulundurarak, hijyeni sağlayacak, sağlığı bozmayacak malzemeler kullanarak, size huzur dolu bir apartman vaat ediyoruz.

Stresli yaşam koşullarının sebep olduğu gerginliklere bir yenisini daha eklememeniz, zamanın parayla eş değer olduğu çağımızda değerli zamanınızı boşa harcamamanız için profesyonel ve güler yüzlü ekibi, sağlığa uygun ekipmanı ile Erke Yönetim Apartman temizliği hizmeti sunmaktadır. Sadece apartman temizliği yapmıyoruz. Sizin için önemli bir soruna çözüm bulmayı teklif ediyoruz.