Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7173662/public_html/wp-content/plugins/masterslider/includes/classes/class-msp-main-widget.php on line 95

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/u7173662/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
site yönetim hizmeti – Erke Bina ve Site Yönetimi

Tag - site yönetim hizmeti

Kadıköy Site Yönetimi

Kadıköy Site Yönetimi, ile ilgili 444 3 753 nolu telefonlar dan ekibimizile hızlıca iletişime geçebilir. Tüm soru ve sorularınız için hızlı çözüm alabilirsiniz.

Site Yönetimi

Site Yönetimi, ile ilgili 444 3 753 nolu telefonlar dan ekibimizile hızlıca iletişime geçebilir. Tüm soru ve sorularınız için hızlı çözüm alabilirsiniz.

imar barışı

İmar Barışı Ortak Alanlar İçin Ne Getiriyor?

“İmar Barışı” Nedir?

31 Aralık 2017’ye kadar yapılan yapıları kapsayan İmar Barışı ile imara aykırı, ruhsatsız veya ruhsat eklerine aykırı yapıların kayıt altına alınması ve bu yapılara yasallık kazandırılması hedefleniyor. Türkiye’deki 13 milyon yapıyı yakından etkileyen İmar Barışı uygulamasına şu ana kadar 4 milyondan fazla kişi yararlanmak için başvurdu. 

İmar Barışı Başvurularının Son Günü Ne Zaman?

İmar Barışı başvuruları 30 Haziran 2019 tarihinde sona erecek. 

www.apsiyon.com

Bina yönetimi nasıl oluşturulmalıdır?

Apartman ve Site gibi toplu yaşam alanlarının yönetimi öncelikle yönetim planına, bununla beraber Kat Mülkiyet Kanununa uygun olarak düzenlenmelidir. Yaşam kuralların ve işleyişin belirlenmesinin yanında Olağan/ Olağanüstü Genel Kurul Toplantılarında oluşturulacak İşletme projesi de bu kurallar kapsamında oluşturulmalıdır.

Oluşturulan işletme projesi kapsamında belirlenen aidat tutarlarının aylık düzenli bir şekilde toplanması, takibi, ve bütçenin yönetimi yönetici ve komşuluk ilişkileri açısından en çok sorun yaşanmasına neden olan konudur. Gerekli güven ortamının sağlanması, bu işleyişin şeffaf ve denetime açık olarak gerçekleştirilmesi gereklidir.

Profesyonel yönetim anlayışı ile Erke Yönetim olarak bu sorumluluğu sizler adına üstlenmeye hazırız. Kat maliklerimiz www.erkeyonetim.com adresimizdeki “online işlemler”den kendilerine verilecek kullanıcı kodu ve şifre ile giriş yaparak; apartmanınız/siteniz ile ilgili aylık gelir- gider durumları, borçlu listeleri, sizlere yapılacak duyurular, banka hesap bilgileri, resmi dairelerle yapılabilecek yazışmalar vb. dokümanları görüntüleyebilirler. Böylelikle İşleyiş ve yönetim kanuna koyucunun düzenlediği şekilde ve huzur ortamında gerçekleşirken sizler konutunuzun keyfini çıkartabilir, komşuluk ilişkilerinizi keyifle sürdürebilirsiniz.