Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7173662/public_html/wp-content/plugins/masterslider/includes/classes/class-msp-main-widget.php on line 95

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/u7173662/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Profesyonel Apartman Yönetimi – Erke Bina ve Site Yönetimi

Tag - Profesyonel Apartman Yönetimi

Kadıköy’de site apartman yönetimi

İstanbul’da kentsel dönüşümün en yoğun yaşandığı ilçelerden biri şüphesiz Kadıköy. Yaklaşık 26 bin riskli binanın bulunduğu belirtilen Kadıköy’de dönüşüm çalışmaları hızla devam etmekte. Dönüşümü tamamlanan yeni apartman ve sitelerde daire sayıları artmakta, buda yöneticilik faaliyetini güçleştirmektedir. (daha&helliip;)

Bina yönetimi nasıl oluşturulmalıdır?

Apartman ve Site gibi toplu yaşam alanlarının yönetimi öncelikle yönetim planına, bununla beraber Kat Mülkiyet Kanununa uygun olarak düzenlenmelidir. Yaşam kuralların ve işleyişin belirlenmesinin yanında Olağan/ Olağanüstü Genel Kurul Toplantılarında oluşturulacak İşletme projesi de bu kurallar kapsamında oluşturulmalıdır.

Oluşturulan işletme projesi kapsamında belirlenen aidat tutarlarının aylık düzenli bir şekilde toplanması, takibi, ve bütçenin yönetimi yönetici ve komşuluk ilişkileri açısından en çok sorun yaşanmasına neden olan konudur. Gerekli güven ortamının sağlanması, bu işleyişin şeffaf ve denetime açık olarak gerçekleştirilmesi gereklidir.

Profesyonel yönetim anlayışı ile Erke Yönetim olarak bu sorumluluğu sizler adına üstlenmeye hazırız. Kat maliklerimiz www.erkeyonetim.com adresimizdeki “online işlemler”den kendilerine verilecek kullanıcı kodu ve şifre ile giriş yaparak; apartmanınız/siteniz ile ilgili aylık gelir- gider durumları, borçlu listeleri, sizlere yapılacak duyurular, banka hesap bilgileri, resmi dairelerle yapılabilecek yazışmalar vb. dokümanları görüntüleyebilirler. Böylelikle İşleyiş ve yönetim kanuna koyucunun düzenlediği şekilde ve huzur ortamında gerçekleşirken sizler konutunuzun keyfini çıkartabilir, komşuluk ilişkilerinizi keyifle sürdürebilirsiniz.