Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7173662/public_html/wp-content/plugins/masterslider/includes/classes/class-msp-main-widget.php on line 95

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/u7173662/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
online aidat taksitli ödeme – Erke Bina ve Site Yönetimi

Tag - online aidat taksitli ödeme

AİDAT TAKİP HİZMETİ

Günümüzde kentleşmenin de artmasıyla birlikte, nüfusun çok büyük bir çoğunluğu apartmanlarda ve toplu konutlarda yaşamaya başladılar. Bir arada yaşayan insanların, ortak kararlar alması ve ortak kullanımlar ile kapıcı hizmetleri gibi hizmetlerin giderlerinin karşılanması da bina sakinlerine düştü. Aidat adı altında, kapıcı ücretleri, elektrik ücretleri, çevre düzenleme derken birçok kalemde gider oluşmaya başladı. Aidat takibi için ise bir lidere, apartman yöneticisine, duyuldu.

Yeri geldiğinde, aynı apartmanda yirmi ya da daha fazla sayıda aile yaşamaya başladı. 20 farklı evin, apartman hakkında alınacak kararlarda söz hakkı olduğu gibi, apartman giderlerini de ortak ödemeleri zorunlu bir hale geldi. Bu ödemeler de bir takip zorunluluğu doğurdu. Her yerde bu iş için gönüllü insanlar bulunamayabilir. Kimiler sorumluluk almaktan kaçınırken, kimilerinin de bu işler için vakit ayıramayacak olması işi çıkmaza sokmaya başladı. Erke yönetim ailesi olarak, sizlere aidat takibi hizmeti sunuyoruz. Apartmanınız sakinleri olarak, sizinle yapacağımız anlaşma doğrultusunda yöneticiye ihtiyaç duymadan, hiç kimseyi mali sorumluluklar altına sokmadan bu takibi sizlerin yerine yapıyoruz. Aylık toplam giderinizin hesaplanması ve daire başına düşen payın bulunması ile bu takibe başlıyoruz.

Sizin de apartmanınızda bu takipler için uygun biri yoksa ya da bu işlerle uğraşmak istemiyorsanız, Erke Yönetim ailesi sizlere aidat takibi ve daha birçok hizmeti yüksek kalitede sunmaya hazır.