Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7173662/public_html/wp-content/plugins/masterslider/includes/classes/class-msp-main-widget.php on line 95

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/u7173662/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
kadıköy apartman yönetimi – Erke Bina ve Site Yönetimi

Tag - kadıköy apartman yönetimi

Kadıköy’de ulaşım imkanları nasıl ?

Kadıköy’de bulunan D100 karayolu, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nü ve Boğaziçi Köprüsü’nü birbirine bağlayan otoyollar ile kesişmektedir. Semt konumu itibariyle İstanbul’un çeşitli semtlerini birbirine bağlamaktadır. Kadıköy bu sebeplerden dolayı şehrin en işlek karayollarına sahip semtler arasında yer alır.

Şehir hatları vapurları ile Kadıköy – Eminönü, Karaköy – Kadıköy, Kadıköy – Beşiktaş arası vapur seferleri sayesinde İstanbul’da farklı semtlere Kadıköy’den gidebilmeniz mümkündür.

YÖNETİM DANIŞMANLIĞI NEDİR?

Yönetim Danışmanlığı bağımsız ve uzman kişiler tarafından, yönetim, organizasyon, uygulama yöntemleri ve metotlarına ilişkin problemlerin teşhis ve araştırılması, uygun faaliyetler tavsiye edilmesi ve bu tavsiyelerin yerine getirilmesine yardımcı olunması alanında verilen hizmetlerdir.

Yönetim Danışmanlığı, giderek daralan pazarlar ve sertleşen rekabet ortamında şirketler asıl işleri olan üretim ve hizmetten zaman zaman uzaklaşabilmekte, kar edebilmek ve ayakta kalabilmek amacıyla profesyonel yönetime ciddi bir zaman ve kaynak harcar duruma gelmektedir. Yönetim danışmanlık servislerinin amacı, şirketlerin profesyonel tekniklerini kullanarak uygun değer maliyetle ve en hızlı şekilde üretim ve hizmet yeteneklerini güçlendirmelerini sağlamaktır. İş dünyasının profesyonel yönetim alt yapısını oluşturarak, rekabet sistemine proaktif tavırlar geliştirebilecek bir yapıya kavuşması gerektiğini ve bunun içinde nitelikli yönetim danışmanlıklarına başvurmaları gerektiğini düşünüyoruz. Proje bazlı değil de şirketin normal faaliyet döngüsünün yönetim danışmanlığı stratejisiyle ele alınması, yönetimin problemlerinin ve risklerin erken fark edilmesine yardımcı olmaktadır. Günümüz ağır rekabet şartlarında erken uyarı sistemi olarak işlevi bulunan maliyet yönetiminin karlılık ve devamlılık anlamında büyük katkısı olduğu bir gerçektir.

Finans ve Yönetim Danışmanlığı alanlarında ki uzmanlaşmış ekibiyle her şirketin faaliyet gösterdiği sektöre, kendine özgü dinamiklerine ve hedeflerine bağlı olarak farklı çözümlere ihtiyaç duyduğuna inanmaktır. İşte bu gerçeklilikle Erke danışmanlıkta çözüm ortağınız haline gelmiş ve bu sistemin kurulması ve yürütülmesinde sizlere destek olarak karşınıza çıkabilecek kötü sürprizler ile karşılaşmadan önlem alınması konusunda yarım olmaktadır.