Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7173662/public_html/wp-content/plugins/masterslider/includes/classes/class-msp-main-widget.php on line 95

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/u7173662/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
erke yönetim – Erke Bina ve Site Yönetimi

Tag - erke yönetim

DAİRE TEMİZLİĞİ

Erke Yönetim ailesi olarak, sizlere daire temizliği hizmeti sunuyoruz. Zamanınız olmadığında, acil bir misafiriniz geleceğinde, fiziksel durumunuz müsait olmadığında ya da öğrenci ve bekar evlerinde temizlik her zaman ciddi bir sorun olmayı başarmıştır. Erke Yönetim, işte tam da böyle zamanlarda yardımınıza koşuyor. Dairenizin temizliğini mümkün olan en kısa sürede, son derece titiz ve detaylı bir şekilde yapıyoruz. Profesyonel kadrosu ve son teknolojide üstün kaliteli temizlik araçları ile aklınıza gelebilecek her bir küçük köşeyi itinayla temizliyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken Erke Yönetim ile temasa geçmek.Daire temizliği hizmeti ile sizlere kusursuz temizlikte, yepyeni bir daire vaat ediyoruz. Daha fazla beklemeden, evinizin büyüklüğünü ve kirliliğini önemsemeden hemen bizle iletişime geçip, en kısa sürede tertemiz dairenize teslim alabilirsiniz.

Yoğun iş hayatından dolayı zaman bulamama ve bu yoğunluğun getirdiği yorgunlukla insanlar günlük işlerini bazen aksatabiliyor. Bazen o kadar yoğun dönemlerimiz olabiliyor ki, bu dönemlerde daire temizliği bir yana kendi kişisel bakımımızı bile eksiksiz bir şekilde yerine getirmekte zorluk çekiyoruz. Bu eksiklik, sadece bu durumdaki insanlar için değil tabi ki. Kendi temizliğini yapamayan, fiziksel durumu el vermeyen ya da öğrenci olup bu işlerden anlamayanlar da mevcut. Küçük çocukları olan aileler, kalabalık yaşanan evler, daireyi ofis olarak kullanan ve bu iş için bir çalışanı olmayan patronlar da bu hizmete ihtiyaç duyabiliyor.

online ödeme fotoğraf

Erke yönetim ile aidatlarınızı düşürün

Erke Profesyonel Yönetim firması ile aidat tutarlarınızı düşürmeniz mümkün. Nasıl mı?
Aidatların büyük kısmını teknik bakım onarım giderleri oluşturmaktadır. Bina yönetimlerinde yöneticinin en önemli sorumluluklarından biri; bütçe yönetimi kapsamında asansör bakım bedeli, tesisatçı, elektrikçi, çatı tamircisi vb. hizmet ve malların giderlerinin en ekonomik şekilde karşılanmasıdır. (daha&helliip;)