Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7173662/public_html/wp-content/plugins/masterslider/includes/classes/class-msp-main-widget.php on line 95

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/u7173662/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
apartman yönetimi – Erke Bina ve Site Yönetimi

Tag - apartman yönetimi

Apartman Yöneticiliği

Apartman Yöneticiliği, ile ilgili 444 3 753 nolu telefonlar dan ekibimizile hızlıca iletişime geçebilir. Tüm soru ve sorularınız için hızlı çözüm alabilirsiniz.

Kadıköy Apartman Yönetimi

Kadıköy Apartman Yönetimi, ile ilgili 444 3 753 nolu telefonlar dan ekibimizile hızlıca iletişime geçebilir. Tüm soru ve sorularınız için hızlı çözüm alabilirsiniz.

Apartman Yönetimi

Apartman Yönetimi, ile ilgili 444 3 753 nolu telefonlar dan ekibimizile hızlıca iletişime geçebilir. Tüm soru ve sorularınız için hızlı çözüm alabilirsiniz.

HUZURUNUZ BOZULMASIN !

“Ev alma komşu al” düsturu ile yetiştiğimiz dönemlerde, apartmanlar kadar komşularımızla iç içe bulunduğumuz yaşam alanlarımız henüz çok yaygın değildi. Maalesef günümüzde yüzünü görmediğimiz komşularımız apartmanın sorunları söz konusu olduğunda tartışmak için kapımızı çalar oldular. Komşuluğun sağlıklı sürebilmesi ve sakinler için ciddi bir sorun halini alan temizlik ve hijyen meselesinin çözümüne dayanmaktadır. Apartman temizliği konusunda her türlü profesyonel donanıma sahip Erke Yönetim, size, stres dolu bir günün ardından, evinizde huzur bulmanızı sağlayacak hizmeti sunacaktır.

Önceden eğitime tabi tutulan deneyimli temizlik ekibi ve sağlık kurallarına uygun malzemeleri ile apartman idarecilerinin temel sorunlarından biri olan temizlik hassasiyetine çözüm üretiyoruz. Temizliğin yapılması kadar nasıl yapıldığı ve kim tarafından yapıldığı önemlidir. Erke Yönetim, Apartman temizliği ekibi, evinizin temizliğine önem verdiğiniz kadar apartmanınızın temizliğine ve güzel kokmasına dikkat ettiğinizi bilerek, sizin önceliklerinizi önceleyerek planlı bir şekilde hizmet vermektedir. Tüm sağlık kurallarını göz önünde bulundurarak, hijyeni sağlayacak, sağlığı bozmayacak malzemeler kullanarak, size huzur dolu bir apartman vaat ediyoruz.

Stresli yaşam koşullarının sebep olduğu gerginliklere bir yenisini daha eklememeniz, zamanın parayla eş değer olduğu çağımızda değerli zamanınızı boşa harcamamanız için profesyonel ve güler yüzlü ekibi, sağlığa uygun ekipmanı ile Erke Yönetim Apartman temizliği hizmeti sunmaktadır. Sadece apartman temizliği yapmıyoruz. Sizin için önemli bir soruna çözüm bulmayı teklif ediyoruz.

AİDAT TAKİP HİZMETİ

Günümüzde kentleşmenin de artmasıyla birlikte, nüfusun çok büyük bir çoğunluğu apartmanlarda ve toplu konutlarda yaşamaya başladılar. Bir arada yaşayan insanların, ortak kararlar alması ve ortak kullanımlar ile kapıcı hizmetleri gibi hizmetlerin giderlerinin karşılanması da bina sakinlerine düştü. Aidat adı altında, kapıcı ücretleri, elektrik ücretleri, çevre düzenleme derken birçok kalemde gider oluşmaya başladı. Aidat takibi için ise bir lidere, apartman yöneticisine, duyuldu.

Yeri geldiğinde, aynı apartmanda yirmi ya da daha fazla sayıda aile yaşamaya başladı. 20 farklı evin, apartman hakkında alınacak kararlarda söz hakkı olduğu gibi, apartman giderlerini de ortak ödemeleri zorunlu bir hale geldi. Bu ödemeler de bir takip zorunluluğu doğurdu. Her yerde bu iş için gönüllü insanlar bulunamayabilir. Kimiler sorumluluk almaktan kaçınırken, kimilerinin de bu işler için vakit ayıramayacak olması işi çıkmaza sokmaya başladı. Erke yönetim ailesi olarak, sizlere aidat takibi hizmeti sunuyoruz. Apartmanınız sakinleri olarak, sizinle yapacağımız anlaşma doğrultusunda yöneticiye ihtiyaç duymadan, hiç kimseyi mali sorumluluklar altına sokmadan bu takibi sizlerin yerine yapıyoruz. Aylık toplam giderinizin hesaplanması ve daire başına düşen payın bulunması ile bu takibe başlıyoruz.

Sizin de apartmanınızda bu takipler için uygun biri yoksa ya da bu işlerle uğraşmak istemiyorsanız, Erke Yönetim ailesi sizlere aidat takibi ve daha birçok hizmeti yüksek kalitede sunmaya hazır. 

Kadıköy’de site apartman yönetimi

İstanbul’da kentsel dönüşümün en yoğun yaşandığı ilçelerden biri şüphesiz Kadıköy. Yaklaşık 26 bin riskli binanın bulunduğu belirtilen Kadıköy’de dönüşüm çalışmaları hızla devam etmekte. Dönüşümü tamamlanan yeni apartman ve sitelerde daire sayıları artmakta, buda yöneticilik faaliyetini güçleştirmektedir. (daha&helliip;)