Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/u7173662/public_html/wp-content/plugins/masterslider/includes/classes/class-msp-main-widget.php on line 95

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/u7173662/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Erke Özel Güvenlik – Erke Bina ve Site Yönetimi

Erke Özel Güvenlik

Erke Yönetim Profesyonel Özel Güvenlik Hizmeti verdiği,  Spor Karşılaşmaları, Özel Organizasyonlar, Apartman, Site, Plaza, Rezidans, Otel, Avm, Liman, Fabrika ve iş merkezlerinde güvenlik ile ilgili olarak, uzman personel tarafından detaylı risk değerlendirmeleri ve analizleri yaptırmakta olup tespit edilen riskleri ve tehlikeleri karşılayacak tedbirleri almakta, bu tedbirleri alırken eğitimli  güvenlik personelini ve teknolojik imkanları en optimum şekilde kullanmaktadır.

ÖZEL GÜVENLİK PERSONELİ

Özel Güvenlik Şirketi : Türk ticaret kanununa göre kurulan ve üçüncü kişilere koruma ve güvenlik hizmeti veren şirketleri ifade eder.
Özel Güvenlik Görevlisi : Kanun kapsamında özel koruma ve güvenlik hizmetlerini yerine getirmek amacı ile istihdam edilen kişileri ifade eder.
Toplu konutlar, iş merkezleri, sanayi bölgeleri, fabrikalar, limanlar, açık alan ve diğer kapalı alanlarda, 5188 sayılı kanununa tabii silahlı veya silahsız özel güvenlik personeli ve gözetim hizmetlerinden oluşmaktadır. bunun dışında geçici organizasyonlarınızda ve buna benzer ihtiyaçlarınızda güvenliğinizin özel güvenlik personellerince karşılanmasını içerir.
Standart özel güvenlik hizmetleri fiziki güvenlik sistemleri adı altında bariyer sistemleri, elektronik koruma sistemleri ( cctv ), kapı ve el dedektörleri ile diğer muhtelif sistemler ve tedbirler ile desteklenebilir.
Amaç fiziki önlemlerin personel desteği ile alınması ve riske fırsat verilmemesidir. yapılacak risk analiz değerlendirmeleri ile güvenlik planı oluşturularak bu hizmet ile ilgili projeler alternatifler şeklinde müşteriye sunulacaktır.
Çağımızın getirdiği risklerin neler olduğunu düşündüğümüzde fiziki güvenliğin ne derece önem içerdiği ve projenin tamamen profosyenel bir kadro tarafından yapılması gerektiği gözardı edilemeyecek önem seviyesindedir.

VIP GÜVENLİK

Temel olarak yakın vip güvenlik koruma hizmetleri başlığı altında toplanır.Misafirlerinizin, sanatçılarınızın, veya sizin…. istediğiniz her hangi bir mekanda. ister araçlı, ister araçsız … dilediğiniz de şöför eşliğinde, oluşabilecek tüm risklerin analizleri önce tarafınıza sunulup değerlendirilerek. bodyguard eğitimi almış yakın koruma personeli eşliğinde, gerek duyulduğunda elektronik izleme ve diğer elektronik koruma hizmetleri desteği ile.
Amaç korunması gereken kişi veya kişilere gelebilecek yakın ve uzaktan gelecek risklerin önlenmesi ve riske fırsat vermemek için hassas koruma önlemlerinin alınması gereklidir.
Burda önem seviyesi görev yapan personelin daha önce vereceği hizmet hakkında raporlar eşliğinde bilgilendirilmiş ve göreve hazır, organizasyon çevresinde önlem alarak ayrıca hassas koruma görevinide eksiksiz ve sorunsuz tamamlayabilmesidir.
Vip güvenlik hizmeti müşteriye özel olarak organize edilen bir hizmettir.
Bu hizmet dahilinde gerek görüldüğünde hizmet öncesi gerekli araç gereç tarafınıza sunulacak ve dilediğiniz projeye uygun hareket edilecektir.

ELEKTRONİK GÜVENLİK

Sektörde modern zamanın getirdiği elektronik güvenlik sistemi ve teknolojik gelişmelerin kullanılması ihtiyaç duyulan en önemli risk önleme sistemidir.
Bu anlamda diğer güvenlik işleyişlerinde, gerek duyulan organizasyonlarda firmamız teknolojiyi profesyonelce kullanmayı ve projelendirmeyi sistem teslimine kadar yerine getirebilecek hizmet kapasitesini bünyesinde oluşturmuştur.
Bina otomasyonu, otomatik yangın algılama ve söndürme, kartlı geçiş kontrol sistemleri, kapalı devre televizyon, dahili alarm ve çevre güvenlik sistemleri, dijital görüntü kayıt ve aktarım sistemleri, Otopark bariyerleri ve Otomatik bahçe kapıları sistemleri konularında proje danışmanlığı, sistem satışı program yazılımı, montaj eğitim ve kablolama dahil anahtar teslimi projeler gerçekleştirilmektedir. Büyük iş merkezleri, Endüstriyel Saha Tesisleri, Bankacılık, Basın Yayın, Hastane ve sağlık Tesisleri, Yüksek binalar , Mağaza Zincirleri, Banka ve Finans şirketleri gibi orta ve büyük ölçekli şirketlerde elektronik güvenlik yüksek önem arz etmektedir.
Ayrıca sunulan bu sistem ekonomik olarak en uygun maliyete huzur ve güven hissini sizlere kazandırır.
Yukarıda da belirtildiği gibi diğer güvenlik faaliyetlerimizde de uygun görülen yerlerde projeler tarafınıza sunulacaktır.

TRANSFER VE NAKİL HİZMETİ

Değer verdiğiniz, önem taşıyan kıymet biçemediğiniz, güvenliğine önem verdiğiniz tüm eşyalarınızın para dahil bir mekandan diğer mekana nakil vip transfer hizmeti sunuyoruz..
Dilediğiniz de zırhlı araç kullanılarak, elektronik ve personelli fiziki güvenlik eşliğinde önce risk durum incelemesi ve fizibilite çalışmaları sonucunda riske şans tanımaksızın noktalar arası transfer işlemi gerçekleştirilir.

özel güvenlik, özel güvenlik hizmeti, özel güvenlik elemanı, özel güvenlik danışmanlığı, apartman güvenlik, site özel güvenlik hizmeti, plaza güvenlik hizmeti, rezidans özel güvenlik hizmeti, otel güvenlik, avm güvenlik, iş merkezi güvenlik, fabrika güvenlik hizmeti.